• Přidat Druhá Tráva k odblíbeným
  • Úvodní strana
  • Napište nám
  • Agentura
Druhá Tráva - Official website

Novinky

Druhá tráva 2018

14/01/2018 - Všem příznivcům Druhé trávy přejeme vše nejlepší v novém roce, který se vám budeme snažit zpříjemnit naší koncertní činností!

A hned pro vás máme několik novinek.
Jistě jste si všimli, že se na postu kytaristy objevil zkušený hudebník Radek Hlávka (Jamie Marshall, Věra Martinová a další) - viz foto z první společné zkoušky. Nahradil tak Emila Formánka, který aktuálně nastoupil do skupiny Pozdní sběr a my mu samozřejmě moc přejeme, ať se mu daří!
I v roce 2018 se můžete těšit na pokračování vydařené spolupráce s Bratry Ebenovými a chystáme se navázat na zatím jediné loňské vystoupení s rockovou kytarovou legendou Michalem Pavlíčkem. Také plánujeme pozvat nějakého zajímavého hosta z USA a navíc se zhmotňuje myšlenka na novou autorskou desku!
O všech těchto aktivitách vás budeme včas a podrobně informovat, proto nám zachovejte přízeň!

zpět
Aktuální koncerty
11/03/2020 Brno
12/03/2020 Jihlava
13/03/2020 Tábor
2/04/2020 Praha
15/04/2020 Mladá Boleslav
další koncerty
DT na Facebook
Novinky
Druhá tráva opět s Charlie McCoyem!

Na konci dubna vyráží Druhá tráva na turné s Charlie McCoyem, slavným americkým hráčem na foukací harmoniku, který hrál snad se všemi...

více podrobností

Skupinu Druhá tráva založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků.

Od svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny.

Zahraniční zkušenosti a spolupráce Jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po Spojených státech amerických s velice příznivým ohlasem. Ve výčtu významných zahraničních interpretů, se kterými Druhá tráva spolupracovala či spolupracuje, nechybí takové osobnosti jako je Peter Rowan, Tony Trischka, Davey Spillane, Andy Owens nebo Charlie McCoy.

Booking: Agentura ADN David Němeček - agentura@druhatrava.cz - (+420) 602 741 882
© DRUHÁ TRÁVA 2007 - 2011

Created by GrafikArt