Trapeři slaví 45. let!

První skupina Roberta Křesťana Trapeři slaví v letošním roce již 45. let od svého založení!

19.3.2017 – Brno, Divadlo Bolka Polívky, od 19:00 hodin


TRAPEŘI S ROBERTEM KŘESŤANEM A POUTNÍCI


Společný dvojkoncert legendárních brněnských skupin

Trapeři s Robertem Křesťanem
Legendární brněnská skupina ze sedmdesátých let minulého století - první kapela Roberta Křesťana - letos slaví 45 let od svého vzniku!
Trapeři oprášili staré písničky a na scéně se v novém obsazení znovu objevili v roce 2008. Z původní kapely hrají v těch nových Robert Křesťan (kytara, zpěv), Pavel Petržela (mandolína, zpěv) a Petr Surý (kontrabas). Doplňují je Luboš Malina (banjo, kaval) a Tomáš Buzek (foukací harmonika, zpěv).
Přijďte si poslechnout písničky, jako jsou třeba Královna cest, Balada o cínovejch vlnách, Dostal jsem facku od silnice, JesseYounger nebo Pět prázdnejch sluncí.Poutníci
Česká skupina Poutníci je již mnoho let zařazována do kategorie legenda country. Vznikla v roku 1970 v Brně. V sestavách Poutníků se během řady let vystřídali osobnosti jako Robert Křesťan, František Linhárek, Luboš Malina, Mirek Hulán a spousta dalších. Kapela vyhrála několikrát soutěž Porta a dokonce získala Zlatou Portu, ocenění za dlouholetou činnost ve folku. V letech 1989 a 1990 skupina získala i ocenění v USA za nejlepší neamerické bluegrassové CD udělované organizací SPBGM.Dramaturgie připravovaného dvojkoncertu skupin Trapeři s Robertem Křesťanem a Poutníci bude velmi pestrá, na závěr večera se mohou diváci těšit na již tradiční spojení obou skupin, kdy muzikanti zahrají dohromady několik hitů. Toto bývá pro posluchače vždy mimořádným zážitkem.

Online předprodej vstupenek